fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 921037

Spokey BURDEN SET dumbbell 1 x 20kg

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 921037
2.490,00 ден.
  • 20 kg
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал Пластика Цемент Железо
Подгрупа Тегови
Спорт Фитнес
Производител Spokey