fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 925883

Spokey LILT IV

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 925883
2.190,00 ден.
  • ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал Синтетика ПВЦ ЕВА
Подгрупа Ластик за вежбање
Спорт Фитнес
Производител Spokey