fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 926187

Spokey EVEN 1

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 926187
29%
28.390,00 ден.
19.890,00 ден.
  • ONESZ
  • UNIV.
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Бела
Материјал Метал Пластика ПВЦ
Подгрупа Траки за трчање
Спорт Фитнес
Производител Spokey