fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 926203

Spokey PLANET

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 926203
30%
21.490,00 ден.
14.990,00 ден.
  • ONESZ
  • UNIV.
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Бела
Материјал Метал Пластика ПВЦ
Подгрупа Орбитрек
Спорт Фитнес
Производител Spokey