fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 928656

Spokey GRADIOR

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 928656
29%
30.690,00 ден.
21.490,00 ден.
  • ONESZ
  • UNIV.
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал Метал Пластика
Подгрупа Статични велосипеди
Спорт Фитнес
Производител Spokey