fb_img
 929073-champ

CHAMPIONSHIP MDF (E1) PVC 46"

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 929073-champ
14.990,00 ден.
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Кафеава
Материјал МДФ ГУМА ЧЕЛИК
Подгрупа Фудбалче
Спорт Фудбал
Производител Spokey