fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 929526

Spokey LOTUS+

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 929526
30%
27.590,00 ден.
19.290,00 ден.
  • ONESZ
  • UNIV.
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Мултиколор
Материјал Метал Пластика ПВЦ
Подгрупа Орбитрек
Спорт Фитнес
Производител Spokey