fb_img
 929898

Spokey Rimi pilates hoop

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 929898
790,00 ден.
или на 3 рати без камата по 263,00 ден. со
  • 35,5CM
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Сина
Материјал Полипропилен ТПГ
Подгрупа Обрач за пилатес
Спорт Фитнес
Производител Spokey