fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 929929

Spokey Scales Basic 8

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 929929
1.890,00 ден.
  • 8kg
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал Полиетилен Песок
Подгрупа Тегови
Спорт Фитнес
Производител Spokey


Слични производи

1.490,00 ден.
Spokey