fb_img
 930539-050

W NSW NSW TOP SS CROP

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 930539-050
59%
2.690,00 ден.
1.090,00 ден.
  • XS
  • S
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Сива
Материјал 100% Памук
Подгрупа Маици
Спорт Lifestyle x
Производител Nike


Слични производи

27%
1.790,00 ден.
1.290,00 ден.
Nike