fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 939998-010

JORDAN JUMPMAN FLEECE FZ

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 939998-010
27%
4.290,00 ден.
3.090,00 ден.
  • 2XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 80% Памук 20% Полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Кошарка
Производител Nike