fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 AC7963

CW SNOWPITCH K

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: AC7963
30%
4.290,00 ден.
2.990,00 ден.
 • 2
 • 36
  3.5
 • 36.5
  4
 • 37
  4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
 • 39
  6
 • 40
  6.5
 • 7.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Зелена
Материјал Лице: Текстил, Кожа Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Високи
Спорт Аутдор
Производител Adidas