+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

TERREX SWIFT R2 GTX

 • Производител: Adidas
 • Возраст: За возрасни
 • Шифра на производ: AC7967
8.690,00 ден.


 • 7.5
 • 8
 • 8.5
 • 44 (28,00 cm)
  9.5
 • 10
 • 10.5
 • 11
+
-

Нема коментари за овој производ.