+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

TERREX SNOW CP CW K

  • Производител: Adidas
  • Возраст: За тинејџери
  • Шифра на производ: AC7970
5.590,00 ден.
3.354,00 ден.


  • 35.5 (21,50 cm)
    3
+
-

Нема коментари за овој производ.