+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

TERREX AX2R MID CP K

 • Производител: Adidas
 • Возраст: За тинејџери
 • Шифра на производ: AC7976
4.990,00 ден.
3.992,00 ден.


 • 38 (23,50 cm)
  5
 • 5.5
 • 6
 • 40 (25,00 cm)
  6.5
+
-

Нема коментари за овој производ.