fb_img
 AC8299

FortaSwim I

  • За бебиња (до 3 год.)
  • Шифра на производ: AC8299
33%
1.790,00 ден.
1.190,00 ден.
  • 20
  • 21
  • 25.5
  • 26
  • 26.5
  • 27
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Женски
Боја Розева
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил, Синтетика Ѓон: Синтетика
Подгрупа Сандали
Спорт За Лето
Производител Adidas