+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

TERREX FAST MID GTX-SURROUND W

 • Производител: Adidas
 • Возраст: За возрасни
 • Шифра на производ: AH2250
11.190,00 ден.


 • 36.5 (22,50 cm)
  4
 • 37 (23,00 cm)
  4.5
 • 5
 • 40 (25,00 cm)
  6.5
+
-

Нема коментари за овој производ.