fb_img
 AH2557

AltaSport Mid EL K

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: AH2557
40%
2.490,00 ден.
1.490,00 ден.
 • 4
 • 37
  4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
 • 39
  6
 • 40
  6.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Зелена
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

64%
AltaSport
2.790,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
52%
AltaSport
2.490,00 ден.
1.190,00 ден.
Adidas
41%
AltaSport
2.190,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
54%
AltaSport
2.190,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
54%
AltaSport
2.190,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
31%
AltaSport
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas