fb_img
 AI3274

SN Q1 3/4 TGT W

  • За возрасни
  • Шифра на производ: AI3274
81%
4.290,00 ден.
790,00 ден.
  • XXS
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Портокалова
Материјал 89% Полиестер 11% Еластин
Подгрупа Хеланки 3/4
Спорт ТРЧАЊЕ
Производител Adidas