fb_img
 AJ9913

RUN LIGHT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: AJ9913
75%
1.190,00 ден.
290,00 ден.
  • XXS
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Розева
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Појас за трчање
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
1.590,00 ден.
Adidas