fb_img
 AQ0185

AltaSport Mid EL K

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: AQ0185
52%
2.490,00 ден.
1.190,00 ден.
 • 3.5
 • 5
 • 5.5
 • 39
  6
 • 40
  6.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Бордо
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

40%
AltaSport
2.490,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
64%
AltaSport
2.790,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
41%
AltaSport
2.190,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
54%
AltaSport
2.190,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
54%
AltaSport
2.190,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
31%
AltaSport
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas