fb_img
 AQ0296-010

W NK BLISS VCTRY PANT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: AQ0296-010
30%
3.690,00 ден.
2.583,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 84% Полиестер 16% Спандекс
Подгрупа Панталони
Спорт Тренинг
Производител Nike