+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

NIKE EBERNON LOW

 • Производител: Nike
 • Возраст: За возрасни
 • Шифра на производ: AQ1775-003
3.990,00 ден.
2.793,00 ден.


 • 40.5 (25,00 cm)
  7.5
 • 41 (25,40 cm)
  8
 • 42 (25,80 cm)
  8.5
 • 42.5 (26,20 cm)
  9
 • 43 (26,70 cm)
  9.5
 • 44 (27,10 cm)
  10
 • 44.5 (27,50 cm)
  10.5
 • 45 (27,90 cm)
  11
 • 45.5 (28,30 cm)
  11.5
 • 46 (28,80 cm)
  12
 • 47 (29,20 cm)
  12.5
 • 47.5 (29,60 cm)
  13
+
-

Нема коментари за овој производ.