fb_img
 AQ2741-001

NIKE AIR MAX MOTION 2 (GS)

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: AQ2741-001
30%
4.990,00 ден.
3.490,00 ден.
  • 38
    5.5Y
  • 38.5
    6Y
  • 6.5Y
  • 7Y
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Текстил  Постава: Текстил  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Nike


Слични производи

3.090,00 ден.
Puma
2.890,00 ден.
Puma
20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Puma
40%
2.990,00 ден.
1.790,00 ден.
Nike
20%
7.390,00 ден.
5.890,00 ден.
Nike
30%
4.990,00 ден.
3.490,00 ден.
Nike
3.890,00 ден.
Nike
3.890,00 ден.
Nike
3.890,00 ден.
Nike
39%
3.290,00 ден.
1.990,00 ден.
Nike
19%
4.090,00 ден.
3.290,00 ден.
Nike
59%
3.690,00 ден.
1.490,00 ден.
Reebok
60%
2.790,00 ден.
1.090,00 ден.
Reebok
19%
5.090,00 ден.
4.090,00 ден.
Nike
29%
5.090,00 ден.
3.590,00 ден.
Nike
19%
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
Nike
19%
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
Nike
51%
3.090,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
61%
4.590,00 ден.
1.790,00 ден.
Reebok
61%
4.590,00 ден.
1.790,00 ден.
Reebok
50%
2.790,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas
2.790,00 ден.
Adidas
35%
3.690,00 ден.
2.390,00 ден.
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas
3.490,00 ден.
Adidas