+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

NIKE AIR MAX MOTION 2 (GS)

 • Производител: Nike
 • Возраст: За тинејџери
 • Шифра на производ: AQ2741-004
4.990,00 ден.
3.992,00 ден.


 • 36.5 (22,70 cm)
  4.5Y
 • 5Y
 • 38 (23,50 cm)
  5.5Y
 • 38.5 (23,80 cm)
  6Y
 • 39 (24,30 cm)
  6.5Y
 • 40 (24,60 cm)
  7Y
+
-

Нема коментари за овој производ.