+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

NIKE AIR MAX MOTION 2 (GS)

 • Производител: Nike
 • Возраст: За тинејџери
 • Шифра на производ: AQ2745-001
4.990,00 ден.
3.992,00 ден.


 • 4.5Y
 • 37.5 (23,20 cm)
  5Y
 • 5.5Y
 • 38.5 (23,80 cm)
  6Y
+
-

Нема коментари за овој производ.