fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 AQ3212-011

NIKE W NK DF TEE DFC CREW

  • За возрасни
  • Шифра на производ: AQ3212-011
27%
1.790,00 ден.
1.290,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 58% Памук 42% Полиестер
Подгрупа Маици
Спорт Тренинг
Производител Nike


Слични производи

27%
1.790,00 ден.
1.290,00 ден.
Nike
29%
2.690,00 ден.
1.890,00 ден.
Nike