fb_img
 AQ3542-002

NIKE STAR RUNNER 2 GS

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: AQ3542-002
28%
2.790,00 ден.
1.990,00 ден.
 • 3.5Y
 • 36
  4Y
 • 36.5
  4.5Y
 • 37.5
  5Y
 • 38
  5.5Y
 • 38.5
  6Y
 • 39
  6.5Y
 • 40
  7Y
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Црна
Материјал Лице: Кожа  Постава: Платно  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Nike


Слични производи

28%
NIKE
2.790,00 ден.
1.990,00 ден.
Nike
21%
NIKE
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
Nike
35%
NIKE
2.790,00 ден.
1.790,00 ден.
Nike