fb_img
 AQ4224-600

TEAM HUSTLE D 9 GS

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: AQ4224-600
3.390,00 ден.
 • 36.5
  4.5Y
 • 5Y
 • 38
  5.5Y
 • 38.5
  6Y
 • 39
  6.5Y
 • 40
  7Y
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Црвена
Материјал Лице: Кожа  Постава: Платно  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Високи
Спорт Кошарка
Производител Nike