fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 AR0132-002

NIKE SB CHECK SUEDE GS

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: AR0132-002
41%
3.390,00 ден.
1.990,00 ден.
 • 36.5
  4.5Y
 • 37.5
  5Y
 • 38
  5.5Y
 • 38.5
  6Y
 • 39
  6.5Y
 • 40
  7Y
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Сива
Материјал Лице: Кожа  Постава: Текстил  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт LIFESTYLE
Производител Nike