+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

NIKE TEAM HUSTLE D 8 SD (GS)

 • Производител: Nike
 • Возраст: За тинејџери
 • Шифра на производ: AR0263-001
3.290,00 ден.


 • 36.5 (22,40 cm)
  4.5Y
 • 37.5 (22,90 cm)
  5Y
 • 38 (23,30 cm)
  5.5Y
 • 38.5 (23,70 cm)
  6Y
 • 39 (24,10 cm)
  6.5Y
 • 40 (24,50 cm)
  7Y
+
-

Нема коментари за овој производ.