fb_img
 AT3098-010

W NK ALL-IN LUX TGHT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: AT3098-010
20%
4.790,00 ден.
3.790,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 76% Полиестер 24% Еластин
Подгрупа Хеланки
Спорт Тренинг
Производител Nike