fb_img
 AW4091

VS ADVANTAGE CRIB

  • За бебиња (до 3 год.)
  • Шифра на производ: AW4091
33%
1.490,00 ден.
990,00 ден.
  • 17
  • 18
  • 19
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума, Текстил
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
1.890,00 ден.
Adidas
Adidas
1.890,00 ден.
Adidas