fb_img
 AY8217

YB ESS LIN BRPC

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: AY8217
59%
2.190,00 ден.
890,00 ден.
  • 15-16 год.
    176
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја
Материјал 70% Памук 30% Полиестер
Подгрупа Панталони
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

50%
YB
2.390,00 ден.
1.190,00 ден.
Adidas
20%
Adidas
1.990,00 ден.
1.590,00 ден.
Adidas
20%
Adidas
1.990,00 ден.
1.590,00 ден.
Adidas