fb_img
 AZ5400

ASSITA 17 GK

  • За возрасни
  • Шифра на производ: AZ5400
50%
2.190,00 ден.
1.090,00 ден.
  • L
  • XL
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Зелена
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Дресови-фудбал
Спорт Teamwear
Производител Adidas


Слични производи

31%
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas