fb_img
 B37541

EQT SUPPORT ADV W

 • За возрасни
 • Шифра на производ: B37541
66%
7.390,00 ден.
2.490,00 ден.
 • 4
 • 4.5
 • 38
  5
 • 38⅔
  5.5
 • 39⅓
  6
 • 40
  6.5
 • 40⅔
  7
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle x
Производител Adidas