fb_img
 B37965

AltaSport K

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: B37965
41%
2.190,00 ден.
1.290,00 ден.
  • 5.5
  • 39
    6
  • 40
    6.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Бордо
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

40%
AltaSport
2.490,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
64%
AltaSport
2.790,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
52%
AltaSport
2.490,00 ден.
1.190,00 ден.
Adidas
54%
AltaSport
2.190,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
54%
AltaSport
2.190,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
31%
AltaSport
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas