fb_img
 B37968-

AltaSport CF K

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: B37968-
54%
2.190,00 ден.
990,00 ден.
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Женски
Боја Бордо
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

50%
AltaSport
2.790,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas
31%
AltaSport
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
54%
AltaSport
2.190,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
41%
AltaSport
2.190,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
31%
AltaSport
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
32%
AltaSport
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas