fb_img
 B37976

AltaSport CF I

  • За бебиња (до 3 год.)
  • Шифра на производ: B37976
47%
1.890,00 ден.
990,00 ден.
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Женски
Боја Бордо
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

54%
AltaSport
2.190,00 ден.
990,00 ден.
Adidas