fb_img
 B43809

VL COURT 2.0

 • За возрасни
 • Шифра на производ: B43809
50%
3.990,00 ден.
1.990,00 ден.
 • 41
  7.5
 • 8
 • 43
  9
 • 44
  9.5
 • 10
 • 10.5
 • 46
  11
 • 46.5
  11.5
 • 47
  12
 • 48
  12.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Бордо
Материјал Лице: Кожа, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

37%
VL
3.990,00 ден.
2.490,00 ден.
Adidas
40%
VL
3.990,00 ден.
2.390,00 ден.
Adidas
40%
VL
3.990,00 ден.
2.390,00 ден.
Adidas
30%
Adidas
3.990,00 ден.
2.790,00 ден.
Adidas