fb_img
 B44117

Chilwa 2 W

  • За возрасни
  • Шифра на производ: B44117
57%
1.390,00 ден.
590,00 ден.
  • 36.5
    4
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја
Материјал Лице: Синтетика Постава: / Ѓон: Синтетика
Подгрупа Папучи
Спорт За Лето
Производител Adidas