fb_img
 B75740

VS ADVANTAGE CL K

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: B75740
60%
2.490,00 ден.
990,00 ден.
  • 38
    5
  • 39
    6
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Сива
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

32%
Adidas
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas