fb_img
 BA8824

eezay PARLEY W

 • За возрасни
 • Шифра на производ: BA8824
60%
1.490,00 ден.
590,00 ден.
 • 38
  5
 • 39
  6
 • 40.5
  7
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја
Материјал Лице: Текстил, Плута Постава: / Ѓон: Синтетика
Подгрупа Папучи
Спорт За Лето
Производител Adidas


Слични производи

eezay
1.190,00 ден.
Adidas
50%
eezay
1.190,00 ден.
590,00 ден.
Adidas
50%
eezay
1.190,00 ден.
590,00 ден.
Adidas
25%
eezay
1.190,00 ден.
890,00 ден.
Adidas
eezay
1.190,00 ден.
Adidas
25%
eezay
1.190,00 ден.
890,00 ден.
Adidas