fb_img
 BB6155

UltraBOOST X

  • За возрасни
  • Шифра на производ: BB6155
70%
11.090,00 ден.
3.290,00 ден.
  • 37⅓
    4.5
  • 5
  • 5.5
  • 40
    6.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Сива
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Синтетика Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

51%
11.190,00 ден.
5.390,00 ден.
Adidas
50%
9.890,00 ден.
4.890,00 ден.
Adidas
19%
11.190,00 ден.
8.990,00 ден.
Adidas
20%
11.790,00 ден.
9.390,00 ден.
Adidas
20%
11.790,00 ден.
9.390,00 ден.
Adidas
11.790,00 ден.
Adidas
19%
11.190,00 ден.
8.990,00 ден.
Adidas