fb_img
 BB7061

Adidas DURAMO 9 K

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: BB7061
21%
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
 • 3.5
 • 36.5
  4
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

28%
Adidas
2.790,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
29%
Adidas
3.690,00 ден.
2.590,00 ден.
Adidas
Adidas
2.790,00 ден.
Adidas
Adidas
2.790,00 ден.
Adidas
Adidas
2.790,00 ден.
Adidas