fb_img
 BB9080

PREDATOR 19.3 IN

  • За возрасни
  • Шифра на производ: BB9080
50%
5.590,00 ден.
2.790,00 ден.
  • 6.5
  • 40.5
    7
  • 8.5
  • 9.5
  • 10
  • 10.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Сина
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Синтетика Ѓон: Гума
Подгрупа Фудбал-Сала
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

41%
PREDATOR
3.390,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
29%
PREDATOR
3.390,00 ден.
2.390,00 ден.
Adidas
29%
PREDATOR
3.390,00 ден.
2.390,00 ден.
Adidas