fb_img
 BB9083

PREDATOR 19.4 IN SALA

  • За возрасни
  • Шифра на производ: BB9083
41%
3.390,00 ден.
1.990,00 ден.
  • 39
    6
  • 40.5
    7
  • 7.5
  • 10.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Сина
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Синтетика Ѓон: Гума
Подгрупа Фудбал-Сала
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

50%
PREDATOR
5.590,00 ден.
2.790,00 ден.
Adidas
29%
PREDATOR
3.390,00 ден.
2.390,00 ден.
Adidas
29%
PREDATOR
3.390,00 ден.
2.390,00 ден.
Adidas