fb_img
 BB9406

X 18.4 IN

  • За возрасни
  • Шифра на производ: BB9406
38%
3.090,00 ден.
1.890,00 ден.
  • 7
  • 7.5
  • 8
  • 9.5
  • 44.5
    10
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црвена
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Фудбал-Сала
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

29%
X
3.090,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
29%
X
3.090,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas