+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

VS ADVANTAGE CL K

 • Производител: Adidas
 • Возраст: За тинејџери
 • Шифра на производ: BB9976
2.490,00 ден.
1.245,00 ден.


 • 35.5 (21,50 cm)
  3
 • 3.5
 • 4
 • 4.5
 • 5
 • 5.5
+
-

Нема коментари за овој производ.