+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

VS ADV CL CMF INF

 • Производител: Adidas
 • Возраст: За бебиња
 • Шифра на производ: BB9980
1.890,00 ден.
1.090,00 ден.


 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 25.5
 • 26
 • 26.5
 • 27
+
-

Нема коментари за овој производ.